Tijdens een recent werkbezoek aan JMB Groep B.V. deelden zij hun kijk op de samenwerking en de waarde van de VEB.
“JMB Groep is al geruime tijd lid van de VEB en ervaart deze samenwerking als zeer waardevol. Het lidmaatschap stelt ons in staat om laagdrempelig en professioneel te schakelen met een sterke brancheorganisatie bij uiteenlopende vraagstukken binnen de veiligheidssector.
Tijdens het werkbezoek van deze week, met onder andere René Kamphuis en Fred Teeven, is vooruitgekeken naar hoe de rol van de VEB in de toekomst verder kan worden versterkt. Zo zien wij kansen voor een grotere ondersteunende rol bij sectorbrede kwaliteitsvraagstukken, zoals begeleiding van VEB-leden binnen ISO-certificeringstrajecten met duidelijke richtlijnen en praktische handvatten.
Ook is stilgestaan bij de meerwaarde van de VEB-verzekering. Deze is door ons zeer positief ontvangen en levert een aanzienlijke kostenbesparing op. Het actiever onder de aandacht brengen van deze voorziening bij leden die hier nog geen gebruik van maken, zien wij als een belangrijk aandachtspunt.
Daarnaast zien wij mogelijkheden om samen met de VEB verdere stappen te zetten op het gebied van opleiden, met als doel kwaliteit, continuïteit en verdere professionalisering van de sector te versterken.
Tot slot is JMB Groep actief vertegenwoordigd binnen de ledenraad van de VEB. Vanuit deze rol hechten wij waarde aan het zichtbaar maken van wat de ledenraad betekent voor aangesloten bedrijven. Het werkbezoek bevestigt voor ons opnieuw de waarde van de samenwerking en de betrokkenheid van de VEB bij haar leden.”
Namens de VEB bedanken wij JMB Groep en Johan Baljet voor het open gesprek, de betrokkenheid en het vertrouwen. Wij waarderen de samenwerking en kijken uit naar het vervolg.